• LockedAway.pl - Centrum Kryzysowe WordPress
  • Kontakt z biurem: +48 570 701 701
Open

Security & Firewall WordPress

Security & Firewall WordPress

OCHRONA PRZED WŁAMANIEM

Modyfikacja serwisu w celu podniesienia bezpieczeństwa

Gwarantujemy 100% ochrony Twojego serwisu www przed nieautoryzowanym dostępem.

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMEM

Profesjonalna blokada przed spam'em!

Zablokujemy Twój serwis przed spamem wysyłanych, odbieranych wiadomości oraz komentarzy!

OCHRONA PRZED UTRATĄ DANYCH

Zabezpieczenie serwisu przed wirusami

W okresie naszej współpracy gwarantujemy ochronę przed najnowszymi wirusami

Systemy zabezpieczeń

Security & Firewall WordPress

Witamy w centrum zabezpieczeń WordPress’a!

Szanowni Państwo zapewne każdy spotkał się z informacją, iż ktoś stracił stronę, że miał włamanie i nieodwracalnie wszystko przepadło. Aby uniknąć jakich sytuacji nasza firma przygotowała dla Ciebie pakiet bezpieczeństwa, który ma na celu zabezpieczyć Twój wizerunek firmowy w sieci.

WordPress jest najpopularniejszym silnikiem umożliwiającym stworzenie nowoczesnej strony lub sklepu internetowego, ale także bardzo podatny na ataki ze strony nieprzyjaznych programistów. W roku wychodzi kilka aktualizacji, które eliminują błędy, luki w zabezpieczeniach.

Nasza firma w pakiecie „bezpieczeństwo” zastosuje szereg czynności zabezpieczających Twój serwis tak, abyś spał spokojnie i nie musiał się martwić o to, że ktoś może naruszyć wizerunek Twojej firmy w sieci.

WAŻNA INFORMACJA: Specjalnie dla Was prowadzimy blog, na którym będziemy zamieszczać artykuły związane z nowościami dotyczącymi zabezpieczeń WordPress’a, a także jego aktualizacji!

Dołącz do newslettera i bądź o wszystkim informowany na bieżąco!

Wstępna analiza

01. Etap - Diagnostyka

Sprawdzenie obecnego poziomu zabezpieczeń. Oraz przygotowanie początkowych etapów zabezpieczeń.

Wyczyszczenie z wirusów

Skanowanie WordPress'a

Eliminacja wirusów oraz złośliwych oprogramowań. Skonfigurujemy wtyczki odpowiedzialne za systematyczne skanowanie WP oraz monitor działań

Wtyczki do zabezpieczeń

Instalacja i konfiguracja

Wyczyszczenie WP ze zbędnych wtyczek, a następnie instalacja nowych odpowiedzialnych za zabezpieczenia

Blokada SPAM'u

Zabezpieczenia przed spamem

Zabezpieczenie formularzy, logowania, komentarzy przed spamem!

Jeden z ważniejszych etapów

02. Etap - Wprowadzanie zabezpieczeń

Pomijając podstawowe modyfikacje Twojego silnika WP w tym etapie wprowadzimy aż 18 pkt. bezpieczeństwa całego zaplecza. Koniecznie zapoznaj się z listą zabezpieczeń, którą wprowadzimy u Ciebie w serwisie!!!

WordPress używa kluczy bezpieczeństwa (AUTH_KEY, SECURE_AUTH_KEY, LOGGED_IN_KEY, i NONCE_KEY), aby zapewnić lepsze szyfrowanie informacji przechowywanych w ciasteczkach użytkownika. Dobry klucz bezpieczeństwa powinien być długi (60 znaków lub więcej), odpowiednio przypadkowy i złożony. Sprawdzanie bezpieczeństwa powinno zweryfikować, czy klucze bezpieczeństwa są skonfigurowane i czy przynajmniej zawierają znaki numeryczne i litery alfabetu. Jeśli sprawdzanie bezpieczeństwa nie powiedzie się i podejmiesz decyzję o zabezpieczeniu instalacji WordPress, dobre kluzce bezpieczeństwa powinny być wygenerowane i dodane do twojej instalacji WordPress.

Katalog wp-includes może zawierać niezabezpieczone pliki PHP, które mogą być użyte do zniszczenia twojego serwisu. Sprawdzanie bezpieczeństwa powinno zweryfikować, czy wykonanie plików PHP w katalogu wp-includes jest zabronione. Jeśli sprawdzanie bezpieczeństwa nie powiedzie się i podejmiesz decyzję o zabezpieczeniu instalacji WordPress, wykonanie plików PHP w katalogu wp-includes będzie zabronione w pliku konfiguracyjnym serwera (Apache, nginx for Linux lub web.config for Windows). Pamiętaj, że spersonalizowane dyrektywy w plikach .htaccess lub web.config mogą to napisać.

Katalog wp-content/uploads może zawierać niezabezpieczone pliki PHP, których można użyć do uszkodzenia witryny. Kontrola bezpieczeństwa powinna sprawdzić, czy wykonywanie plików PHP w katalogu wp-content/uploads jest zabronione. Jeśli kontrola bezpieczeństwa zakończy się niepowodzeniem i zdecydujesz się zabezpieczyć instalację WordPress, wykonywanie plików PHP w katalogu wp-content/uploads będzie zabronione w pliku konfiguracyjnym serwera (Apache, nginx dla Linux lub web.config dla Windows). Pamiętaj, że spersonalizowane dyrektywy w plikach .htaccess lub web.config mogą to napisać.

Plik wp-config.php zawiera dane dostępowe do bazy danych, itd. Po instalacji WordPress plik wp-config.php file może być wykonany. Jeśli z jakiegoś powodu przetwarzanie plików PHP przez serwer WWW jest wyłączone, hakerzy mogą uzyskać dostęp do zawartości pliku wp-config.php. Sprawdzanie bezpieczeństwa powinno zweryfikować, czy nieuprawniony dostęp do pliku wp-config.php file jest zablokowany. Jeśli sprawdzanie bezpieczeństwa nie powiedzie się i podejmiesz decyzję o zabezpieczeniu instalacji WordPress, wykonanie plików wp-config.php będzie zabronione w pliku konfiguracyjnym serwera (Apache, nginx for Linux lub web.config for Windows). Pamiętaj, że spersonalizowane dyrektywy w plikach .htaccess lub web.config mogą to napisać.

Zabezpieczenie wszystkich zmian

03. Etap - Backup WP

Natychmiast po zakończeniu działań naszych programistów przeprowadzimy gruntowną kopię zapasową wszystkich plików. Kopie zapasowe będą dostępne na trzech różnych serwerach niezależnych od siebie.

FTP / Login & Hasło

Autoryzowany przydział dostępu

Na koniec naszej współpracy otrzymasz login i hasło do ftp’a, z którego będziesz mógł pobrać kopie zapasowe przez okres trzech miesięcy. Po tym okresie konto zostanie usunięte wraz z kopiami bezpieczeństwa.

Techniczny support

Wsparcie techniczne

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji nawet po zakończeniu współpracy. Wystarczy napisać do nas na expert@lockedaway.pl