• LockedAway.pl - Centrum Kryzysowe WordPress
  • Kontakt z biurem: +48 570 701 701
Open

Update WordPress & Plugin

Update WordPress & Plugin

Update WordPress & Plugin

Nowa rzeczywistość

Jeżeli myślisz, że wiesz coś o WordPress to jesteś w błędzie… każdego dnia przeprowadzane jest setki tysięcy aktualizacji wtyczek, które zostały zaprojektowane z myślą o ułatwieniu życia Tobie oraz Twojej firmie. Poniżej postaramy się przedstawić zasady działania firm programistycznych taj, aby było wszystko jasne.

Każdy z nas posiada jakieś zainteresowanie czy też pasję i nie rzadko bywa tak, iż pasja jednego poprawia życie drugiego… tak jest często w przypadku programistów czy np. grafików komputerowych (właśnie takie osoby zatrudniamy). Programista z zamiłowania do kodowania stworzy wtyczkę, która w łatwy sposób pozwoli Wam generować np. faktury online, ale firmy korzystające z danej wtyczki poinformują autora o błędach podczas stosowania aplikacji i poproszą o przysłowiowe „więcej”. Jeżeli okazuje się, że programista wprowadzi poprawki, błędy czy też nowe funkcję to należy gruntownie przeanalizować daną wtyczkę pod kątem zgodności z pozostałymi wtyczkami zainstalowanymi w naszym WordPress’ie.

lockedaway.pl

Na przeciw oczekiwaniom

Zespół naszych ekspertów przeprowadzi gruntowną analizę wtyczek pod kątem zgodności z Twoją wersją silnika WordPress czy też wersji PHP na której została postawiona strona czy sklep www.

Wystarczy jeden błąd, aby cały Twój system przestał działać prawidłowo, a firma przestała generować dochody. Postawienie systemu do pionu może się okazać nie lada wyczynem dlatego jeżeli wiesz jak zrobić to perfekcyjnie to do dzieła! Jeżeli jednak nie masz odpowiedniej wiedzy informatycznej zdaj się na lockedaway.pl

Programistów lockedaway.pl

Zakres działania

Rozpoczęcie działania naszych programistów odbywa się do 8h od zaksięgowania płatności oraz informacji wypełnionych zgodnych z formularzem zamieszczonym podczas składania zamówienia usługi.

Nasz zespół zaktualizuje stronę w najdrobniejszych szczegółach, a dodatkowo zostaniesz poinformowany o zaleceniach, które poprawią wydajność Twojej witryny i potencjalnie wpłyną na oględziny internautów. Oczywistą rzeczą jest, że im wyżej w wyszukiwarkach tym większe generowanie przychodów.

Analiza WordPress

Testy kompatybilności

Gruntowny test zgodności wtyczek z silnikiem WP, a także szablonu strony

Gwarancja stabilności

Działania wszystkich komponentów

Zapewniamy 100% bezpiecznego update!

Kopia zapasowa

Dwie pełne kopie zapasowe

Po zakończeniu zlecenia otrzymasz kopię do pobrania z naszego serwera

Monitoring

Twojego serwisu WP

Przez pełny miesiąc!

Tylko nasza firma zapewnia Ci dostęp do zdalnej kopii zapasowej Twojego serwisu! Nawet po zakończeniu okresu abonamentowego będziesz mógł pobrać swoją kopię zapasową na wypadek gdyby wystąpiły komplikacje powstałe podczas zarządzania stroną. Kopie zapasowe są przechowywane przez okres 3 miesięcy od dnia zakończenia okresu rozliczeniowego.

*Pod warunkiem, że wyrazili Państwo zgodę na przechowywania kopii Waszego serwisu podczas składania zamówienia na usługę